logo
logo

Zajęcia

Grafik

Zapisująć się na nasze zajęcia, zgadzasz się na nasz regulamin zajęć:

Regulamin zajęć

Cennik

Lindy Hop od podstaw Od Zera Do Bohatera Od Zera do Bohatera Blues
Cena: 150 zł 150 zł 150 zł 250 zł 200 zł
Obejmuje: 5 zajęć po 1 h 15 min (wszystkie wtorki lipca) 10 zajęć
po 1 h 15 min (wszystkie wtorki lipca)
6 zajęć
po 1 h 30 min (koniec lipca i sierpień*)
Wejścia pojedyncze: x 35 zł 35 zł 50zł za oba bloki danego dnia x

* - terminy zajęć Bluesa: 24.07, 31.07, 7.08, 14.08, 21.08, 28.08

Wejścia pojedyncze będzie można kupić bezpośrednio przed zajęciami - jeśli na zajęciach będą wolne miejsca.

Więcej informacji znajdziesz po kliknięciu w dane zajęcia na grafiku.

Płatności za zajęcia należy dokonać z góry. Nie ma możliwości odrabiania zajęć.

Nie honorujemy kart typu Multisport, OK System itp.

Rejestracja

Przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego dobrze poznać nasze zwyczaje i zasady.

ZMIANY W PARACH

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy zapisujesz się w parze, czy nie, podczas zajęć wszyscy zmieniają się w parach (nie robimy wyjątków od tej reguły :) ).

NIE MASZ PARY?

Nie potrzebujesz pary do zapisania się na zajęcia. Dbamy o to, żeby liczba partnerek i partnerów się zgadzała. Osoby zapisujące się w parach przyjmujemy od ręki (jeśli mamy jeszcze miejsca), a pozostałych umieszczamy na liście oczekujących.

ZAPISY W PARACH

Zapis w parze ułatwia sprawę dostania się do grupy, szczególnie dla partnerek. Pamiętaj, że przy rejestracji w parze wymagamy wypełnienia dwóch osobnych formularzy rejestracyjnych (zarówno przez partnera jak i partnerkę) z podaniem imienia i nazwiska partnera/partnerki w przeznaczonym do tego miejscu. Prosimy o podawanie przy rejestracji DWÓCH OSOBNYCH adresów e-mail partnera i partnerki.

LISTA OCZEKUJĄCYCH

Mamy ograniczoną ilość miejsc na zajęcia, a przy zapisach liczy się kolejność zgłoszeń. Jeśli okaże się, że inni byli szybsi od Ciebie w wypełnianiu formularza, trafisz na listę oczekujących. Gdy zwolni się miejsce w grupie - będziemy przyjmować kolejne osoby z listy oczekujących. Podobnie stanie się w przypadku, gdy zapiszesz się bez pary: znajdziesz się na liście oczekujących do czasu, aż znajdzie się dla Ciebie para. Pamiętaj: im szybciej się zapiszesz, tym większe prawdopodobieństwo, że uda nam się wyciągnąć Cię z listy oczekujących!

REJESTRACJA WYPEŁNIONA!

Dla nas rejestracja jest jedynie “zaklepaniem” miejsca w grupie. Za potwierdzenie chęci udziału w zajęciach uznajemy opłacenie pierwszego miesiąca zajęć. Mail z informacją o dostaniu się do grupy i dalszymi instrukcjami wyślemy maksymalnie 3 dni po wypełnieniu przez Ciebie rejestracji. Od tej pory to Ty będziesz miał 3 dni na dokonanie wpłaty. W razie braku wpłaty będziemy przyjmowali kolejnych chętnych oczekujących na zwolnienie się miejsca.

Formularz rejestracyjny

-