Więcej informacji znajdziesz po kliknięciu w dane zajęcia na grafiku.

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszym studiu, na ul. Łąkowej 35/38 w Gdańsku.

Oznaczenia poziomów:

p1 - podstawowy (od podstaw);
p2, p3 - podstawowy (kolejne etapy wtajemniczenia);
s - średniozaawansowany - powyżej 1,5 roku;
z - zaawansowany - powyżej 2 lat
o - open - poziom otwarty (można dołączyć na każdym poziomie zaawansowania, zajęcia są dopasowane do grupy).

Zajęcia tematyczne

img-blur-shadow

Aerials od podstaw

people Zajęcia w parach

Jest coś, co niezmiennie budzi ogrom emocji i wprawia publiczność w osłupienie – oczywiście mowa o aerialsach, czyli lindyhoppowych przerzutach. Jeśli chcesz zabłysnąć na parkiecie lub po prostu kręcą Cię podniebne loty i masz ochotę poskakać dla własnej satysfakcji, dołącz do grupy. Uwaga! Podczas zajęć będziecie ćwiczyć na stałe z jednym partnerem, dlatego przyjmujemy wyłącznie zapisy w parach.

26, 27, 28 lipca (wtorek, środa, czwartek)
od 18:00-19:15

3 spotkania po 1h15min

120 zł

Ania Żewierżejew i Bartosz Izaak Bastian

img-blur-shadow

Swingout Breakdown

people Zajęcia w parach

Swingout jest niewątpliwą wizytówką Lindy Hopa. Czy Twoją również? 😉 Jeśli chcesz popracować nad swoim swingoutem, przyjdź na te zajęcia – wspólnie rozłożymy swingouta na czynniki pierwsze.

Zajęcia odbędą się w 2 blokach:
Swingout breakdown v.1 – poziom „znam swingouta ale chcę poczuć się w nim pewniej”,
Swingout breakdown v.2 – poziom „czuję się w swingoucie swobodnie, chcę go dopieścić”.
Wybierz blok, który najbardziej do Ciebie pasuje, albo zapisz się na oba bloki!

12 lipca (wtorek)
17:45-19:00 i 19:15-20:30

2 bloki, każdy po 1h15min

40 zł - 1 blok
80 zł - 2 bloki

Maria Kostrzewska i Paweł Struk

img-blur-shadow

Followers Only

people Zajęcia Solo

Zapraszamy na zajęcia dedykowane followerkom (i followerom!). Bo żeby zrobić realny progres w tańcu w parze, nieraz trzeba poćwiczyć bez partnera i skupić się tylko na sobie. I dopiero wtedy w parze może zadziać się magia!

blok 1 – wariacje rytmiczne
blok 2 – jakość ruchu
Oba bloki odbędą się na poziomie open, czyli dedykowane są wszystkim, którzy potrafią już tańczyć. Wybierz blok, który najbardziej Cię interesuje, albo zapisz się na oba bloki!

8 lipca (piątek)
18:00-19:00 i 19:15-20:15

2 bloki, każdy po 1h

35zł - 1 blok
70zł - 2 bloki

Maria Kostrzewska

Jesteś tutaj po raz pierwszy? Zajrzyj do sekcji dla początkujacych.

Cennik

Płatność za zajęcia w parach odbywa się w rozliczeniu miesięcznym. Jeżeli w miesiącu przypadnie 5 spotkań, cena karnetu będzie proporcjonalnie wyższa.

Karnet na zajęcia w parach

140zł

4 zajęcia po 1h15min
Karnet na zajęcia solo

120zł

4 zajęcia po 1h
Pojedyncze wejście na zajęcia solo

35zł

1h zajęć

Nie honorujemy kart typu Multisport, OK System itp.

Masz problem z płatnością i chcesz zapłacić za kurs w ratach? Pieniądze stoją Ci na przeszkodzie w dołączeniu do zajęć? Skontaktuj się z nami w tej sprawie, na pewno coś wymyślimy!

Rejestracja

Pytania i odpowiedzi

Nasze studio znajduje się przy ulicy Łąkowej 35/38 w Gdańsku, w budynku Królewskiej Fabryki Karabinów. Po wejściu na dziedziniec, po lewej stronie miniesz barbera, zaraz potem zobaczysz drzwi oznaczone szyldem „Wejście nr 4”. Wejdź schodami na I piętro, drzwi po prawej stronie.

Odpowiedź brzmi: nie! Zarówno podczas potańcówek, jak i zajęć panuje ogólnie przyjęta zasada rotacji partnerów. Warto rozejrzeć się wśród znajomych za partnerem, jednak dopóki proporcja ilości partnerów do partnerek w grupie na to pozwala – przyjmujemy zapisy bez partnera. W przypadku dysproporcji tworzymy listy oczekujących (liczy się kolejność zgłoszeń!).

Przede wszystkim chęci i wygodnych butów na zmianę. 🙂 Ubiór jest dowolny, najlepiej żeby był wygodny i niekrępujący ruchów. I nie martw się o kondycję – wyrobi się z czasem. 🙂

Na naszej stronie znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu dostaniesz od nas e-mail, w którym pokierujemy Cię dalej co, jak i kiedy. Dostaniesz też wszelkie informacje, co do płatności i terminu. Jeśli jednak będziesz miała/miał problem z wypełnieniem formularza, śmiało, przyjdź do nas na ul. Łąkową w godzinach zajęć, gdzie na recepcji pomożemy Ci się zapisać!

Jeżeli nie widzisz w formularzu zgłoszeniowym możliwości wybrania interesującej Cię grupy, to oznacza, że niestety nie ma możliwości dołączenia do tych zajęć

Nasz grafik jest dostępny na stronie, a tam znajdziesz wszystkie informację na temat godziny oraz daty startu zajęć.

Codziennie też udostępniamy na relacjach facebookowych i instagramowych ROZKŁAD JAZDY, czyli jakie zajęcia odbywają się danego dnia, więc obserwuj bacznie!

Wiemy, że jesteś wierny swojej/emu partnerce/owi, ale chcemy nauczyć Cię tańczenia z każdym i przy każdej okazji, dlatego podczas zajęć odbywa się rotacja partnerów (i nie robimy wyjątków od tej zasady!). Dzięki temu twoje umiejętności wzrosną o wiele szybciej! I będziesz miała/ł okazję poznać wszystkich uczestników 🙂

Jeśli zapisujesz się w parze, każdy z Was musi wypełnić osobny formularz i podać drugą osobę jako swojego partnera/partnerkę. Pamiętaj! Zapis w parze pozwala dostać się Tobie i Twojemu partnerowi/Twojej partnerce na te same zajęcia, ale podczas zajęć wszyscy się zmieniamy w parach.

Nieobecności z karnetów możesz odrabiać do końca trwania karnetu na niższych poziomach (jeśli takowe istnieją) i wszystkich zajęciach solo. Wystarczy, że przed odrabianymi zajęciami zgłosisz się na recepcję. W razie wątpliwości odnośnie tego, czy wybrane zajęcia odbywają się danego dnia – zerknij na nasze relacje na fb i instagramie, codziennie zamieszczamy aktualny rozkład jazdy!

Jeszcze jedna sprawa – karnety są imienne, czyli nie ma możliwości przekazania niewykorzystanych wejść na poczet osób trzecich. Zajęcia możecie odrabiać wyłącznie osobiście.

Nie honorujemy kart typu Multisport, OK System itp.