Regularne zajęcia swingowe dla początkujących

dancing-people
taster uśmiechnięci tańczący ludzie

Każdą dobrą znajomość wypada rozpocząć od przedstawienia się, zatem pozwólcie, że my zaczniemy. Nazywamy się Swing Revolution Trójmiasto i można powiedzieć, że prowadzimy podwójne życie.

taster uśmiechnięci tańczący ludzie
Kim jesteśmy?

Za dnia programiści, lekarze, inżynierowie, pracownicy biurowi czy artyści; po zmroku tancerze dający się ponieść porywającemu swingującemu bitowi. Dzięki muzyce, klimatom vintage, a przede wszystkim tańczeniu do utraty tchu tworzymy namiastkę tego, co zrodziło się w Harlemie lat 20: swingowego żywiołu, który z czasem rozpalił całą Amerykę.

dancing-people
Co to jest ten swing?

Swing jest określeniem na grupę tańców, które rozwinęły się razem ze swingowym stylem w muzyce jazzowej w latach 1920-1940. Podczas „Złotej Ery Swinga” istniało wiele stylów tańca swingowego, jednak do dzisiaj przetrwało kilka z nich, m.in.: Lindy Hop, Charleston, Authentic Jazz, Collegiate Shag oraz Balboa. Obecnie najbardziej popularnym tańcem swingowym jest Lindy Hop.

Znasz już podstawy? Zajrzyj do sekcji dla wkręconych!

Zajęcia swingowe dla początkujących

Aktualnie można dołączyć do następujących kursów:

Litery A, B, C są tylko oznaczeniem grupy, nie określają jej poziomu.

Balboa Intro (II tydzień)

people Zajęcia w parze

Wtorek, Środa, Czwartek: 18:00 - 19:30
od 9 do 11 lipca

160zł za 3 spotkania po 1,5h

instructor1-profile-picture
Marta Burzyńska
instructor2-profile-picture
Michał Burzyński
money_off
Zniżki i promocje:

Jeżeli jesteś studentem, masz mniej niż 26 lat i posiadasz ważną legitymację przygotowaliśmy dla Ciebie 20% zniżki. Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym.

Masz problem z płatnością i chcesz zapłacić za kurs w ratach? Pieniądze stoją Ci na przeszkodzie w dołączeniu do zajęć? Daj nam znać w formularzu rejestracyjnym - rozłożymy Ci płatnośc na dwie raty.

Nie pasuje Ci żaden termin? Nic straconego!

Zostaw nam swojego maila, a damy Ci znać jak tylko otworzymy nowe grupy, zorganizujemy kolejne darmowe lekcje i inne wydarzenia (newsletter)

Zajęciowy must-know

Kilka rzeczy, które warto wiedzieć przed pierwszymi zajęciami.

switch_account
Zmiany w parach

Chcemy nauczyć Cię tańczenia z innymi i przy każdej okazji, dlatego podczas zajęć odbywa się rotacja partnerów. Dzięki temu twoje umiejętności wzrosną o wiele szybciej! I będziesz miał/a okazję poznać wszystkich uczestników zajęć.

schedule
Zajęcia trwają 1h 15min

Doświadczenie pokazało, że 75 min to w sam raz, szczególnie na początek. Zdążysz poznać nowe kroki i przećwiczyć je z różnymi partnerami.

insert_emoticon
Nie musisz mieć pary podczas rejestracji

Trudno Ci namówić partnera? Nie masz partnerki? Znamy ten ból… i mamy na to rozwiązanie. Możesz zapisać się sam/a, a my zadbamy o odpowiednie proporcje w grupie.

face
Nie ma par

To czas tylko dla ciebie, skupiasz się tu tylko na sobie. Podczas zajęć szlifujemy indywidualne umiejętności, podpatrując ruchy instruktora. Później zaskoczysz - nie tylko siebie!

schedule
Zajęcia trwają 1h

Zajęcia solo trwają 60 min - to w sam raz, żeby porządnie zmęczyć ciało i wygimnastykować umysł. :)

event_available
Wejścia pojedyncze

Chcesz wypróbować dane zajęcia solo? Nie musisz kupować karnetu, możesz wpaść na wejście pojedyncze i zapłacić na miejscu.

Jak dołączyć do zajęć regularnych?

To nic trudnego! Poszczególne kroki rejestracji opisaliśmy poniżej.

1
Znajdź zajęcia dla siebie i wypełnij formularz

Po wysłaniu przez Ciebie zgłoszenia, w ciągu 3 dni potwierdzimy, czy w wybranej grupie są jeszcze miejsca. Jeśli tak - wyślemy Ci dane do płatności. Jeśli nie - wpiszemy Cię na listę oczekujących.

2
Opłać karnet

Dla nas rejestracja jest jedynie "zaklepaniem" miejsca w grupie. Za potwierdzenie chęci udziału w zajęciach uznajemy opłacenie karnetu - masz na to do 3 dni od momentu otrzymania od nas maila z danymi do przelewu. Jeśli rejestrujesz się na ostatnią chwilę - karnet opłać jeszcze przed pierwszymi zajęciami.

3
Przyjdź na zajęcia

Jeśli już wszystkie formalności mamy z głowy, zabierz ze sobą buty na zmianę i przyjdź na zajęcia. Datę startu zajęć znajdziesz w grafiku (po kliknięciu w wybrany kurs).

Rejestracja

Pytania i odpowiedzi

Nasze studio znajduje się przy ulicy Łąkowej 35/38 w Gdańsku, w budynku Królewskiej Fabryki Karabinów. Po wejściu na dziedziniec, po lewej stronie miniesz barbera, zaraz potem zobaczysz drzwi oznaczone szyldem „Wejście nr 4”. Wejdź schodami na I piętro, drzwi po prawej stronie.

Odpowiedź brzmi: nie! Zarówno podczas potańcówek, jak i zajęć panuje ogólnie przyjęta zasada rotacji partnerów. Warto rozejrzeć się wśród znajomych za partnerem, jednak dopóki proporcja ilości partnerów do partnerek w grupie na to pozwala – przyjmujemy zapisy bez partnera. W przypadku dysproporcji tworzymy listy oczekujących (liczy się kolejność zgłoszeń!).

Przede wszystkim chęci i wygodnych butów na zmianę. 🙂 Ubiór jest dowolny, najlepiej żeby był wygodny i niekrępujący ruchów. I nie martw się o kondycję – wyrobi się z czasem. 🙂

Na naszej stronie znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu dostaniesz od nas e-mail, w którym pokierujemy Cię dalej co, jak i kiedy. Dostaniesz też wszelkie informacje, co do płatności i terminu. Jeśli jednak będziesz miała/miał problem z wypełnieniem formularza, śmiało, przyjdź do nas na ul. Łąkową w godzinach zajęć, gdzie na recepcji pomożemy Ci się zapisać!

Jeżeli nie widzisz w formularzu zgłoszeniowym możliwości wybrania interesującej Cię grupy, to oznacza, że niestety nie ma możliwości dołączenia do tych zajęć

Nasz grafik jest dostępny na stronie, a tam znajdziesz wszystkie informację na temat godziny oraz daty startu zajęć.

Codziennie też udostępniamy na relacjach facebookowych i instagramowych ROZKŁAD JAZDY, czyli jakie zajęcia odbywają się danego dnia, więc obserwuj bacznie!

Wiemy, że jesteś wierny swojej/emu partnerce/owi, ale chcemy nauczyć Cię tańczenia z każdym i przy każdej okazji, dlatego podczas zajęć odbywa się rotacja partnerów (i nie robimy wyjątków od tej zasady!). Dzięki temu twoje umiejętności wzrosną o wiele szybciej! I będziesz miała/ł okazję poznać wszystkich uczestników 🙂

Jeśli zapisujesz się w parze, każdy z Was musi wypełnić osobny formularz i podać drugą osobę jako swojego partnera/partnerkę. Pamiętaj! Zapis w parze pozwala dostać się Tobie i Twojemu partnerowi/Twojej partnerce na te same zajęcia, ale podczas zajęć wszyscy się zmieniamy w parach.

Nieobecności z karnetów muszą być zgłaszane min. 24 godz. przed rozpoczęciem zajęć (mailowo na adres zaloga@swingrevolution.pl). Po przesłaniu informacji, zajęcia możesz odrobić w terminie do 3 tygodni, na grupach o niższych poziomach (jeśli takowe istnieją) i wszystkich zajęciach solo. W razie wątpliwości czy wybrane zajęcia odbywają się danego dnia – zerknij na nasze relacje na fb i instagramie, codziennie zamieszczamy aktualny rozkład jazdy!

Jeszcze jedna sprawa – karnety są imienne, czyli nie ma możliwości przekazania niewykorzystanych wejść na poczet osób trzecich. Zajęcia możecie odrabiać wyłącznie osobiście. Nieobecności niezgłoszone na czas przepadają.

Nie honorujemy kart typu Multisport, OK System itp.

Niestety nie ma takiej możliwości, ale nic straconego! Specjalnie dla tych, którzy przed zapisaniem się na regularne kursy chcieliby spróbować czy czują swinga organizujemy raz w miesiącu darmowe lekcje. Szczegółów szukaj w sekcji Wydarzenia

Zniżka studencka jest dostępna dla wszystkich studentów poniżej 26 roku życia z ważną legitymacją. Aby skorzystać z tej oferty, podczas wypełniania formularza rejestracyjnego zaznacz odpowiednie pole potwierdzające status studenta. Pamiętaj, aby mieć przy sobie legitymację podczas pierwszych zajęć 🙂

Jeśli zdecydujesz się na zapisanie na więcej niż jeden kurs, możesz liczyć na automatyczną zniżkę. System sam obliczy i zastosuje obniżkę cenową podczas procesu rejestracji.

Tak, oferujemy możliwość płatności w ratach dla tych, którzy potrzebują większej elastyczności finansowej. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję płatności w ratach w formularzu rejestracyjnym.

Nasze studio

Studio

Nasze studio znajduje się przy ulicy Łąkowej 35/38 w Gdańsku, w budynku Królewskiej Fabryki Karabinów. Po wejściu na dziedziniec, po lewej stronie miniesz barbera, zaraz potem zobaczysz drzwi oznaczone szyldem "Wejście nr 4". Wejdź schodami na I piętro, drzwi po prawej stronie.

Po przekroczeniu naszego progu możesz załatwić formalności lub uciąć miłą pogawędkę przy recepcji, rozsiąść się na sofie lub skorzystać z naszego samoobsługowego baru.