Wynajem sali tanecznej

Szukasz sali na trening lub zajęcia? Świetnie się składa, bo dysponujemy salą na wynajem!

Nasze studio

studio

Sala ma 120m2 i wyposażona jest w lustra oraz sprzęt audio (wejście mini-jack / bluetooth)

Nasze studio znajduje się przy ulicy Łąkowej 35/38 w Gdańsku, w budynku Królewskiej Fabryki Karabinów. Po wejściu na dziedziniec, po lewej stronie miniesz barbera, zaraz potem zobaczysz drzwi oznaczone szyldem "Wejście nr 4". Wejdź schodami na I piętro, drzwi po prawej stronie.

Wynajem prywatny

50zł brutto/h

do 3 osób
Wynajem komercyjny

cała sala: 120zł netto/h
pół sali: 65zł netto/h

powyżej 3 osób

Zarezerwuj mailowo lub przez facebooka!
Mail: zaloga@swingrevolution.pl

Wynajem całego studia

Szukasz miejsca na spotkanie lub imprezę? Polecamy nasze industrialne klimaty.
Zapraszamy na przechadzkę po naszym studiu!

Wyposażenie

W studiu znajdują się:
  • sala z parkietem o powierzchni 120² wraz z nagłośnieniem (wejście mini-jack) i oświetleniem idealnym na imprezę (kinkiety),
  • strefa relaksu: stoły i krzesła,
  • zabudowa barowa,
  • lodówka z zamrażarką, zmywarka, mikrofalówka,
  • recepcja,
  • 2 łazienki,
  • 2 szatnie.

Znając szczegóły odnośnie Twojego wydarzenia (data, godziny wynajmu, rodzaj imprezy itp.) będziemy w stanie podać cenę wynajmu.

Zarezerwuj mailowo lub przez facebooka!
Mail: zaloga@swingrevolution.pl

Wynajem sali tanecznej – nowoczesna i wygodna powierzchnia dopasowana do twoich treningów

Dużo tańczysz, trenujesz i potrzebujesz powierzchni, która sprosta twoim oczekiwaniom? Jeśli tak, koniecznie przyjrzyj się naszej propozycji, która zaprojektowana została tak, aby spełniać nawet największe wymagania profesjonalistów. Wynajem sali tanecznej to doskonała propozycja dla osób, które chcą mieć dostęp do wygodnej, odpowiednio oświetlonej i pełnej luster powierzchni. Sala posiada 120 m2 i wyposażona jest w cały niezbędny sprzęt, między innymi we wspomniane już lustra, a także sprzęt audio, taki jak wejście mini-jack i bluetooth.

Wynajęcie sali tanecznej Gdańsk – opcja nie tylko dla profesjonalnych tancerzy

Wciąż powszechne jest przekonanie, że na wynajem sali tanecznej decydują się tylko i wyłącznie profesjonaliści, którzy tańczą zawodowo. Nie jest to do końca prawdą. Wynajęcie sali tanecznej Gdańsk to doskonała opcja również dla tych, którzy z jakiegoś powodu chcą poćwiczyć kroki. Często dzieje się tak, chociażby w przypadku młodych par, które ćwiczą do swojego pierwszego tańca i chcą zachwycić wszystkich zgromadzonych gości. Tym bardziej wygodna jest oferowana przez nas opcja, czyli możliwość wynajęcia sali na godziny, jak i wynajęcie tylko połowy sali.

Sala taneczna – wynajem prywatny i komercyjny

W naszej ofercie mamy do wyboru dwie różne opcje wynajmu. Pierwsza z nich dotyczy osób prywatnych, które mogą bez problemu wynająć salę nawet na godzinę lub kilka. Drugą możliwością jest wynajem komercyjny w ramach którego możliwy jest wynajem na godziny, ale i wynajem tylko połowy sali. Połówki sali rodzielone są składaną ścianą. To świetna opcja na przykład wtedy, gdy prowadzi się prywatne zajęcia tańca lub chce się przeprowadzić sesję zdjęciową, lub nagranie.

Sala do wynajęcia Gdańsk – wygodna lokalizacja dla każdego

W tym regionie zdecydowanie brakowało wygodnej i nowoczesnej sali tanecznej, na której będzie można bez przeszkód ćwiczyć i doskonalić swoją technikę. Sala do wynajęcia Gdańsk to najlepsza odpowiedź na tego typu potrzeby. Możliwe jest także wynajęcie całego studia, co doskonale sprawdza się na przykład podczas przyjęć, imprez, urodzin dla dzieci, czy też wieczorków tanecznych.

Sale do wynajęcia Gdańsk – co oferuje nowoczesne studio

Tak jak wspomnieliśmy, możliwe jest również wynajęcie całego studia, które oferuje wiele korzyści. Przede wszystkim w studio znajduje się sala z parkietem o powierzchni 120 m2 oraz wysokiej jakości nagłośnieniem. Do tego strefa relaksu, recepcja, 2 łazienki, 2 szatnie, lodówka z zamrażalką, zmywarką i mikrofalówką.