logo
logo

Wydarzenia

Ladies vs Gentlemen Battle

W jednym narożniku grupa zaciekłych w boju mężczyzn, w drugim kobiety, które nie uznają kompromisów... i tylko jedna piosenka, żeby wywalczyć zwycięstwo.

Seaside Swing Affair

Nadchodzi czas swingowego chilloutu: czas na wspólne szwędanie się po urokliwym Gdańsku, okazje do zacieśniania lindyhoppowych więzi oraz to, co wszyscy lubimy najbardziej - niezliczone godziny tańca.

Balboa jeż sztos!

Już pod koniec marca będziemy gościć w Trójmieście kolejną parę instruktorów, która udowodni, że Balboa jest sztos!

Aerials

Odkąd pojawiły się na parkiecie, bez reszty zawładnęły sercami tancerzy. Z czasem stały się nieodłączną częścią Lindy Hopa, a nawet jego znakiem rozpoznawczym. O czym mowa? Oczywiście o... aerialsach.

Lindy Hop od podstaw | warsztaty

Przed nami intensywne warsztaty, podczas których przedstawimy podstawy tańca swingowego zwanego Lindy Hopem. Dowiecie się, czym jest swing i jakie są jego korzenie oraz przekonacie się na własnej skórze, dlaczego Lindy Hop to najlepszy taniec świata.

Summertime | zajęcia wakacyjne

Razem z Frankiem Manningiem będziemy czuwać nad tym, żebyście zrobili codzienną porcję swingoutów w wakacje.

Amber Swing Festival

Instruktorzy, którzy zjedli zęby na Lindy Hopie, prawdziwie swingujący zespół, międzynarodowe towarzystwo tancerzy i niezliczone godziny tańca. Tego możesz spodziewać się na największym swingowym wydarzeniu na Pomorzu.

Wrześniowe zajęcia | Lindy Hop

Wypatrujecie harmonogramu zajęć na nowy semestr? Świetnie! To oznacza, że możecie umilić sobie oczekiwanie wrześniowymi zajęciami z Agnieszką i Konradem. :)