Zajęcia Swingowe

merc
steer

Każdą dobrą znajomość wypada rozpocząć od przedstawienia się, zatem pozwólcie, że my zaczniemy. Nazywamy się Swing Revolution Trójmiasto i można powiedzieć, że prowadzimy podwójne życie.

steer
Kim jesteśmy?

Za dnia programiści, lekarze, inżynierowie, pracownicy biurowi czy artyści; po zmroku tancerze dający się ponieść porywającemu swingującemu bitowi. Dzięki muzyce, klimatom vintage, a przede wszystkim tańczeniu do utraty tchu tworzymy namiastkę tego, co zrodziło się w Harlemie lat 20: swingowego żywiołu, który z czasem rozpalił całą Amerykę.

merc
Co to jest ten swing?

Swing jest określeniem na grupę tańców, które rozwinęły się razem ze swingowym stylem w muzyce jazzowej w latach 1920-1940. Podczas „Złotej Ery Swinga” istniało wiele stylów tańca swingowego, jednak do dzisiaj przetrwało kilka z nich, m.in.: Lindy Hop, Charleston, Authentic Jazz, Collegiate Shag oraz Balboa. Obecnie najbardziej popularnym tańcem swingowym jest Lindy Hop.

Znasz już podstawy? Zajrzyj do sekcji dla wkręconych!

Zajęciowy must-know

Kilka rzeczy, które warto wiedzieć przed pierwszymi zajęciami.

switch_account
Zmiany w parach

Chcemy nauczyć Cię tańczenia z innymi i przy każdej okazji, dlatego podczas zajęć odbywa się rotacja partnerów. Dzięki temu twoje umiejętności wzrosną o wiele szybciej! I będziesz miał/a okazję poznać wszystkich uczestników zajęć.

schedule
Zajęcia trwają 1h 15min

Doświadczenie pokazało, że 75 min to w sam raz, szczególnie na początek. Zdążysz poznać nowe kroki i przećwiczyć je z różnymi partnerami.

insert_emoticon
Nie musisz mieć pary podczas rejestracji

Trudno Ci namówić partnera? Nie masz partnerki? Znamy ten ból… i mamy na to rozwiązanie. Możesz zapisać się sam/a, a my zadbamy o odpowiednie proporcje w grupie.

face
Nie ma par

To czas tylko dla ciebie, skupiasz się tu tylko na sobie. Podczas zajęć szlifujemy indywidualne umiejętności, podpatrując ruchy instruktora. Później zaskoczysz - nie tylko siebie!

schedule
Zajęcia trwają 1h

Zajęcia solo trwają 60 min - to w sam raz, żeby porządnie zmęczyć ciało i wygimnastykować umysł. :)

event_available
Wejścia pojedyncze

Chcesz wypróbować dane zajęcia solo? Nie musisz kupować karnetu, możesz wpaść na wejście pojedyncze i zapłacić na miejscu.

Zajęcia dla początkujących

Aktualnie można dołączyć do następujacych kursów:

Lindy Hop - p1C

people Zajęcia w parach

Poniedziałek: 19:30 - 20:45
Start zajęć: 4 lipca

4 spotkania po 1h15min

140 zł

Ania Żewierżejew i Tomek Miotk

Nie pasuje Ci żaden termin? Nic straconego!

Zostaw nam swojego maila, a damy Ci znać jak tylko będziemy otwierać nowe grupy

Jak dołączyć do zajęć?

To nic trudnego! Poszczególne kroki rejestracji opisaliśmy poniżej.

1
Znajdź zajęcia dla siebie i wypełnij formularz

Po wysłaniu przez Ciebie zgłoszenia, w ciągu 3 dni potwierdzimy, czy w wybranej grupie są jeszcze miejsca. Jeśli tak - wyślemy Ci dane do płatności. Jeśli nie - wpiszemy Cię na listę oczekujących.

2
Opłać karnet

Dla nas rejestracja jest jedynie "zaklepaniem" miejsca w grupie. Za potwierdzenie chęci udziału w zajęciach uznajemy opłacenie karnetu - masz na to do 3 dni od momentu otrzymania od nas maila z danymi do przelewu. Jeśli rejestrujesz się na ostatnią chwilę - karnet opłać jeszcze przed pierwszymi zajęciami.

3
Przyjdź na zajęcia

Jeśli już wszystkie formalności mamy z głowy, zabierz ze sobą buty na zmianę i przyjdź na zajęcia. Datę startu zajęć znajdziesz w grafiku (po kliknięciu w wybrany kurs).

Rejestracja

Nasze studio

img-blur-shadow-blog-2

Nasze studio znajduje się przy ulicy Łąkowej 35/38 w Gdańsku, w budynku Królewskiej Fabryki Karabinów. Po wejściu na dziedziniec, po lewej stronie miniesz barbera, zaraz potem zobaczysz drzwi oznaczone szyldem "Wejście nr 4". Wejdź schodami na I piętro, drzwi po prawej stronie.

Po przekroczeniu naszego progu możesz załatwić formalności lub uciąć miłą pogawędkę przy recepcji, rozsiąść się na sofie lub skorzystać z naszego samoobsługowego baru.