Array ( [0] => Array ( [date] => 2024-07-27 [descriptive_date] => 27 lipca 2024 [hour] => 12:00 - 15:00 ))

Lindy Hop dla początkujacych | intensywne warsztaty

Ale co to w ogóle jest ten swing?

Genialny w swej prostocie, bez określonych reguł i sztywnej ramy, pełen szaleństwa i ekspresji, najradośniejszy ze wszystkich tańców na świecie – taki jest właśnie Lindy Hop! 😉 Jest on najpopularniejszym tańcem swingowym i przygode ze swingiem polecamy zacząć własnie od niego.

Trochę szczegółów

Daj się zarazić swingowym bakcylem podczas intensywnych warsztatów od podstaw! Nie musisz nic umieć (większość z nas tak właśnie zaczynała), a jeśli plączą Ci się nogi – wspólnie je rozplączemy. 🙂 Udowodnimy Ci, że taniec może być prosty i przyjemny, a to wszystko w doborowym towarzystwie pozytywnie zakręconych ludzi i przy dźwiękach porywającego do tańca swinga.

🔸 ZAPISY 🔸
· Zajęcia odbędą się w sobotę 27 lipca (3h, od 12:00-15:00).
· Na zajęciach zmieniamy się w parach.
· Nie potrzebujesz pary do wzięcia udziału w zajęciach. Przy zapisach dbamy o odpowiednie proporcje w grupie.
· Każda osoba musi wypełnić osobny formularz (nawet gdy zapisujesz się w parze).
❗ Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona.

person
Kiedy?

27 lipca 2024 12:00 - 15:00

person
Gdzie?

` Studio Swing Revolution Trójmiasto, Łąkowa 35/38, Gdańsk

person
Za ile?

120zł / osobę | studenci 110zł :)

Rejestracja

  Para = dwa osobne zgłoszenia. Jeśli rejestrujesz się z partnerem, każde z Was musi wypełnić formularz.

  Chcę skorzystać ze zniżki dla studentów Chcę być na bieżąco z wydarzeniami swingowymi w Trójmieście. Zapisz mnie na newsletter
  Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego warunki
  Pytania i odpowiedzi

  Nasze studio znajduje się przy ulicy Łąkowej 35/38 w Gdańsku, w budynku Królewskiej Fabryki Karabinów. Po wejściu na dziedziniec, po lewej stronie miniesz barbera, zaraz potem zobaczysz drzwi oznaczone szyldem „Wejście nr 4”. Wejdź schodami na I piętro, drzwi po prawej stronie.

  Odpowiedź brzmi: nie! Zarówno podczas potańcówek, jak i zajęć panuje ogólnie przyjęta zasada rotacji partnerów. Warto rozejrzeć się wśród znajomych za partnerem, jednak dopóki proporcja ilości partnerów do partnerek w grupie na to pozwala – przyjmujemy zapisy bez partnera. W przypadku dysproporcji tworzymy listy oczekujących (liczy się kolejność zgłoszeń!).

  Przede wszystkim chęci i wygodnych butów na zmianę. 🙂 Ubiór jest dowolny, najlepiej żeby był wygodny i niekrępujący ruchów. I nie martw się o kondycję – wyrobi się z czasem. 🙂

  Na naszej stronie znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu dostaniesz od nas e-mail, w którym pokierujemy Cię dalej co, jak i kiedy. Dostaniesz też wszelkie informacje, co do płatności i terminu. Jeśli jednak będziesz miała/miał problem z wypełnieniem formularza, śmiało, przyjdź do nas na ul. Łąkową w godzinach zajęć, gdzie na recepcji pomożemy Ci się zapisać!

  Wiemy, że jesteś wierny swojej/emu partnerce/owi, ale chcemy nauczyć Cię tańczenia z każdym i przy każdej okazji, dlatego podczas zajęć odbywa się rotacja partnerów (i nie robimy wyjątków od tej zasady!). Dzięki temu twoje umiejętności wzrosną o wiele szybciej! I będziesz miała/ł okazję poznać wszystkich uczestników 🙂

  Jeśli zapisujesz się w parze, każdy z Was musi wypełnić osobny formularz i podać drugą osobę jako swojego partnera/partnerkę. Pamiętaj! Zapis w parze pozwala dostać się Tobie i Twojemu partnerowi/Twojej partnerce na te same zajęcia, ale podczas zajęć wszyscy się zmieniamy w parach.

  Nie honorujemy kart typu Multisport, OK System itp.

  Datę i godzinę najbliższych warsztatów znajdziesz na górze strony pod żółtą ikonką z napisem „Kiedy?” 🙂

  Jeśli po warsztatach chciałbyś kontynuować przygodę z Lindy Hopem to zapraszamy na zajęcia regularne.
  Odwiedź zakładkę Dołącz do nas. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje o aktualnych zajęciach.

  Zniżka studencka jest dostępna dla wszystkich studentów poniżej 26 roku życia z ważną legitymacją. Aby skorzystać z tej oferty, podczas wypełniania formularza rejestracyjnego zaznacz odpowiednie pole potwierdzające status studenta. Pamiętaj, aby mieć przy sobie legitymację podczas pierwszych zajęć 🙂