Grafik zajęć regularnych

Więcej informacji znajdziesz po kliknięciu w dane zajęcia na grafiku.

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszym studiu, na ul. Łąkowej 35/38 w Gdańsku.

assessment
Oznaczenia poziomów:

INTRO - grupa od podstaw, nie musisz mieć żadnego doświadczenia tanecznego

INTRO -> Basic 1 -> Basic 2 -> Basic 3 -> Basic 4 - kolejne etapy wtajemniczenia

IMPROVERS - średniozaawansowany - powyżej 1,5 roku;

PROJEKT - nauka choreografii zakończona nagraniem klipu tanecznego. Dla osób tańczących, znających podstawy.

O - open - poziom otwarty (można dołączyć na każdym poziomie zaawansowania, zajęcia są dopasowane do grupy).

money_off
Zniżki i promocje:

Przy zapisie na więcej niż jeden kurs mamy dla Ciebie 20% lub 50% zniżki.


Jeżeli jesteś studentem, masz mniej niż 26 lat i posiadasz ważną legitymację, przygotowaliśmy dla Ciebie 20% zniżki. Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym.


Masz problem z płatnością i chcesz zapłacić za kurs w ratach? Pieniądze stoją Ci na przeszkodzie w dołączeniu do zajęć? Daj nam znać w formularzu rejestracyjnym - rozłożymy Ci płatnośc na dwie raty.

reorder
Legenda:
Lindy Hop
Balboa
Projekt/Zajęcia tematyczne
Solo
Boogie Woogie
Zajęcia Open
Jesteś tutaj po raz pierwszy? Zajrzyj do sekcji dla początkujacych.

Cennik

Płatność za zajęcia odbywa się w rozliczeniu 2-miesięcznym. Jeżeli w cylku przypadnie 7 spotkań, cena karnetu będzie proporcjonalnie niższa.

Karnet na zajęcia w parach

320zł

8 zajęcia po 1h15min

Karnet na zajęcia solo

280zł

8 zajęcia po 1h

Pojedyncze wejście na zajęcia solo

40zł

1h zajęć

Nie honorujemy kart typu Multisport, OK System itp.


Zniżki

Wiele kursów

Zarejestruj się na więcej niż jeden kurs w danym cyklu i odbierz jedną ze zniżek:

-20%

zniżki na 2-gi kurs

-50%

zniżki na 3-ci i każdy kolejny kurs

Zniżki naliczane są na kursy o najniższych cenach. To oznacza, ze w przypadku zapisu na 2 kursy: pierwszy 100% + 20% zniżki na drugi, w przypadku zapisu na 3 kursy: pierwszy, drugi 100% + 50% zniżki na trzeci.

Studenci

Jeżeli jesteś studentem, masz mniej niż 26 lat i posiadasz ważną legitymację przygotowaliśmy dla Ciebie 20% zniżki na wszystkie kursy.

-20%

dla studentów

Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym, a przed pierwszymi zajęciami okażesz swoją legitymację na recepcji.

Zniżki nie łączą się. O szczególach ich działania możesz przeczytać w regulaminie zajęć.


Raty

Masz problem z płatnością i chcesz zapłacić za kurs w ratach? Pieniądze stoją Ci na przeszkodzie w dołączeniu do zajęć? Daj nam znać w formularzu rejestracyjnym - rozłożymy Ci płatnośc na dwie raty.

Rejestracja

Pytania i odpowiedzi

Nasze studio znajduje się przy ulicy Łąkowej 35/38 w Gdańsku, w budynku Królewskiej Fabryki Karabinów. Po wejściu na dziedziniec, po lewej stronie miniesz barbera, zaraz potem zobaczysz drzwi oznaczone szyldem „Wejście nr 4”. Wejdź schodami na I piętro, drzwi po prawej stronie.

Odpowiedź brzmi: nie! Zarówno podczas potańcówek, jak i zajęć panuje ogólnie przyjęta zasada rotacji partnerów. Warto rozejrzeć się wśród znajomych za partnerem, jednak dopóki proporcja ilości partnerów do partnerek w grupie na to pozwala – przyjmujemy zapisy bez partnera. W przypadku dysproporcji tworzymy listy oczekujących (liczy się kolejność zgłoszeń!).

Przede wszystkim chęci i wygodnych butów na zmianę. 🙂 Ubiór jest dowolny, najlepiej żeby był wygodny i niekrępujący ruchów. I nie martw się o kondycję – wyrobi się z czasem. 🙂

Na naszej stronie znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu dostaniesz od nas e-mail, w którym pokierujemy Cię dalej co, jak i kiedy. Dostaniesz też wszelkie informacje, co do płatności i terminu. Jeśli jednak będziesz miała/miał problem z wypełnieniem formularza, śmiało, przyjdź do nas na ul. Łąkową w godzinach zajęć, gdzie na recepcji pomożemy Ci się zapisać!

Jeżeli nie widzisz w formularzu zgłoszeniowym możliwości wybrania interesującej Cię grupy, to oznacza, że niestety nie ma możliwości dołączenia do tych zajęć

Nasz grafik jest dostępny na stronie, a tam znajdziesz wszystkie informację na temat godziny oraz daty startu zajęć.

Codziennie też udostępniamy na relacjach facebookowych i instagramowych ROZKŁAD JAZDY, czyli jakie zajęcia odbywają się danego dnia, więc obserwuj bacznie!

Wiemy, że jesteś wierny swojej/emu partnerce/owi, ale chcemy nauczyć Cię tańczenia z każdym i przy każdej okazji, dlatego podczas zajęć odbywa się rotacja partnerów (i nie robimy wyjątków od tej zasady!). Dzięki temu twoje umiejętności wzrosną o wiele szybciej! I będziesz miała/ł okazję poznać wszystkich uczestników 🙂

Jeśli zapisujesz się w parze, każdy z Was musi wypełnić osobny formularz i podać drugą osobę jako swojego partnera/partnerkę. Pamiętaj! Zapis w parze pozwala dostać się Tobie i Twojemu partnerowi/Twojej partnerce na te same zajęcia, ale podczas zajęć wszyscy się zmieniamy w parach.

Nieobecności z karnetów muszą być zgłaszane min. 24 godz. przed rozpoczęciem zajęć (mailowo na adres zaloga@swingrevolution.pl). Po przesłaniu informacji, zajęcia możesz odrobić w terminie do 3 tygodni, na grupach o niższych poziomach (jeśli takowe istnieją) i wszystkich zajęciach solo. W razie wątpliwości czy wybrane zajęcia odbywają się danego dnia – zerknij na nasze relacje na fb i instagramie, codziennie zamieszczamy aktualny rozkład jazdy!

Jeszcze jedna sprawa – karnety są imienne, czyli nie ma możliwości przekazania niewykorzystanych wejść na poczet osób trzecich. Zajęcia możecie odrabiać wyłącznie osobiście. Nieobecności niezgłoszone na czas przepadają.

Nie honorujemy kart typu Multisport, OK System itp.

Niestety nie ma takiej możliwości, ale nic straconego! Specjalnie dla tych, którzy przed zapisaniem się na regularne kursy chcieliby spróbować czy czują swinga organizujemy raz w miesiącu darmowe lekcje. Szczegółów szukaj w sekcji Wydarzenia

Zniżka studencka jest dostępna dla wszystkich studentów poniżej 26 roku życia z ważną legitymacją. Aby skorzystać z tej oferty, podczas wypełniania formularza rejestracyjnego zaznacz odpowiednie pole potwierdzające status studenta. Pamiętaj, aby mieć przy sobie legitymację podczas pierwszych zajęć 🙂

Jeśli zdecydujesz się na zapisanie na więcej niż jeden kurs, możesz liczyć na automatyczną zniżkę. System sam obliczy i zastosuje obniżkę cenową podczas procesu rejestracji.

Tak, oferujemy możliwość płatności w ratach dla tych, którzy potrzebują większej elastyczności finansowej. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję płatności w ratach w formularzu rejestracyjnym.