Grafik zajęć regularnych

- Lindy Hop
- Balboa
- Projekt/Zajęcia tematyczne
- Solo
- Boogie Woogie
- zajęcia open

Więcej informacji znajdziesz po kliknięciu w dane zajęcia na grafiku.

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszym studiu, na ul. Łąkowej 35/38 w Gdańsku.

Oznaczenia poziomów:

INTRO - grupa od podstaw, nie musisz mieć żadnego doświadczenia tanecznego
INTRO -> Basic 1 -> Basic 2 -> Basic 3 -> Basic 4 - kolejne etapy wtajemniczenia
S - średniozaawansowany - powyżej 1,5 roku;
PROJEKT - nauka choreografii zakończona nagraniem klipu tanecznego. Dla osób tańczących, znających podstawy.
O - open - poziom otwarty (można dołączyć na każdym poziomie zaawansowania, zajęcia są dopasowane do grupy).

Jesteś tutaj po raz pierwszy? Zajrzyj do sekcji dla początkujacych.

Cennik

Płatność za zajęcia odbywa się w rozliczeniu 2-miesięcznym. Jeżeli w cylku przypadnie 7 spotkań, cena karnetu będzie proporcjonalnie niższa.

Karnet na zajęcia w parach

320zł

8 zajęcia po 1h15min
Karnet na zajęcia solo

280zł

8 zajęcia po 1h
Pojedyncze wejście na zajęcia solo

40zł

1h zajęć

Zarejestruj się na więcej niż jeden kurs w danym cylku i odbierz jedną ze zniżek:

-20%

zniżki na 2-gi kurs

-50%

zniżki na 3-ci i każdy kolejny kurs

Zniżki nie łączą się i naliczane są na kursy o najniższych cenach. To oznacza, ze w przypadku zapisu na 2 kursy: pierwszy 100% + 20% zniżki na drugi, w przypadku zapisu na 3 kursy: pierwszy, drugi 100% + 50% zniżki na trzeci

Nie honorujemy kart typu Multisport, OK System itp.

Masz problem z płatnością i chcesz zapłacić za kurs w ratach? Pieniądze stoją Ci na przeszkodzie w dołączeniu do zajęć? Skontaktuj się z nami w tej sprawie, na pewno coś wymyślimy!

Rejestracja

Pytania i odpowiedzi

Nasze studio znajduje się przy ulicy Łąkowej 35/38 w Gdańsku, w budynku Królewskiej Fabryki Karabinów. Po wejściu na dziedziniec, po lewej stronie miniesz barbera, zaraz potem zobaczysz drzwi oznaczone szyldem „Wejście nr 4”. Wejdź schodami na I piętro, drzwi po prawej stronie.

Odpowiedź brzmi: nie! Zarówno podczas potańcówek, jak i zajęć panuje ogólnie przyjęta zasada rotacji partnerów. Warto rozejrzeć się wśród znajomych za partnerem, jednak dopóki proporcja ilości partnerów do partnerek w grupie na to pozwala – przyjmujemy zapisy bez partnera. W przypadku dysproporcji tworzymy listy oczekujących (liczy się kolejność zgłoszeń!).

Przede wszystkim chęci i wygodnych butów na zmianę. 🙂 Ubiór jest dowolny, najlepiej żeby był wygodny i niekrępujący ruchów. I nie martw się o kondycję – wyrobi się z czasem. 🙂

Na naszej stronie znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu dostaniesz od nas e-mail, w którym pokierujemy Cię dalej co, jak i kiedy. Dostaniesz też wszelkie informacje, co do płatności i terminu. Jeśli jednak będziesz miała/miał problem z wypełnieniem formularza, śmiało, przyjdź do nas na ul. Łąkową w godzinach zajęć, gdzie na recepcji pomożemy Ci się zapisać!

Jeżeli nie widzisz w formularzu zgłoszeniowym możliwości wybrania interesującej Cię grupy, to oznacza, że niestety nie ma możliwości dołączenia do tych zajęć

Nasz grafik jest dostępny na stronie, a tam znajdziesz wszystkie informację na temat godziny oraz daty startu zajęć.

Codziennie też udostępniamy na relacjach facebookowych i instagramowych ROZKŁAD JAZDY, czyli jakie zajęcia odbywają się danego dnia, więc obserwuj bacznie!

Wiemy, że jesteś wierny swojej/emu partnerce/owi, ale chcemy nauczyć Cię tańczenia z każdym i przy każdej okazji, dlatego podczas zajęć odbywa się rotacja partnerów (i nie robimy wyjątków od tej zasady!). Dzięki temu twoje umiejętności wzrosną o wiele szybciej! I będziesz miała/ł okazję poznać wszystkich uczestników 🙂

Jeśli zapisujesz się w parze, każdy z Was musi wypełnić osobny formularz i podać drugą osobę jako swojego partnera/partnerkę. Pamiętaj! Zapis w parze pozwala dostać się Tobie i Twojemu partnerowi/Twojej partnerce na te same zajęcia, ale podczas zajęć wszyscy się zmieniamy w parach.

Nieobecności z karnetów muszą być zgłaszane min. 24 godz. przed rozpoczęciem zajęć (mailowo na adres zaloga@swingrevolution.pl). Po przesłaniu informacji, zajęcia możesz odrobić w terminie do 3 tygodni, na grupach o niższych poziomach (jeśli takowe istnieją) i wszystkich zajęciach solo. W razie wątpliwości czy wybrane zajęcia odbywają się danego dnia – zerknij na nasze relacje na fb i instagramie, codziennie zamieszczamy aktualny rozkład jazdy!

Jeszcze jedna sprawa – karnety są imienne, czyli nie ma możliwości przekazania niewykorzystanych wejść na poczet osób trzecich. Zajęcia możecie odrabiać wyłącznie osobiście. Nieobecności niezgłoszone na czas przepadają.

Nie honorujemy kart typu Multisport, OK System itp.

Niestety nie ma takiej możliwości, ale nic straconego! Specjalnie dla tych, którzy przed zapisaniem się na regularne kursy chcieliby spróbować czy czują swinga organizujemy raz w miesiącu darmowe lekcje. Szczegółów szukaj w sekcji Wydarzenia