Array ( )

Swingowa potańcówka nad Motławą

Ale co to w ogóle jest ten swing?

Genialny w swej prostocie, bez określonych reguł i sztywnej ramy, pełen szaleństwa i ekspresji, najradośniejszy ze wszystkich tańców na świecie – taki jest właśnie Lindy Hop! 😉 Jest on najpopularniejszym tańcem swingowym i przygode ze swingiem polecamy zacząć własnie od niego.

Trochę szczegółów

Zapraszamy serdecznie na kolejną z serii potańcówek swingowych nad Motławą.

Jest to wspólna inicjatywa 3 szkół tańców swingowych z Trójmiasta (Harlem Beats, Swing Revolution Trójmiasto, Shag College) we współpracy z ORIA MAGIC HOUSE w sercu Gdańska nad samą Motławą, której celem jest zintegrowanie środowiska tancerzy swingowych w Trójmieście. Chcemy również podczas krótkich lekcji pokazowych prezentować tańce swingowe szerszej publiczności, dlatego wpadnij na imprezkę w klimacie swingowym i zabierz ze sobą znajomych

ORIA MAGIC HOUSE nad Motławą to piękne miejsce, które jest zarówno restauracją, jak i teatrem i galerią sztuki, organizatorem wielu koncertów i imprez kulturalnych. Można tu coś dobrego zjeść i napić się zimowej herbaty

Na początku potańcówki przeważnie prezentujemy Wam jeden z tańców swingowych lub bluesowych. Tym razem będzie to Lindy Hop. Podczas otwartej lekcji pokażemy Wam podstawowe kroki, abyście wspólnie z nami mogli tańczyć przez cały wieczór! Przekonacie się, że swing to nie tylko fajny taniec, ale też wspaniała społeczność otwartych, pozytywnych ludzi oraz wpadająca w ucho muzyka Oprócz muzyki swingowej, tego wieczoru polecą też czasem utwory Shagowe i bluesowe, więc dla każdego coś miłego!

Zaczynamy lekcją o godz. 19.00, a następnie bawimy się, aż do 22.30.
Udział w otwartej lekcji nie wymaga partnera lub partnerki ani zapisów, ponieważ uczestnicy zmieniają się w parach. Zapraszamy!

person
Gdzie?

` Oria Magic House, Stara Stocznia 4/1, Gdańsk

person
Za ile?

10zł