Array ( [0] => Array ( [date] => 2024-08-16 [descriptive_date] => 16 sierpnia 2024 [hour] => 20:00 ))

SWING NA PERONIE | potańcówka & live music

Ale co to w ogóle jest ten swing?

Genialny w swej prostocie, bez określonych reguł i sztywnej ramy, pełen szaleństwa i ekspresji, najradośniejszy ze wszystkich tańców na świecie – taki jest właśnie Lindy Hop! 😉 Jest on najpopularniejszym tańcem swingowym i przygode ze swingiem polecamy zacząć własnie od niego.

Trochę szczegółów

Nie ma ograniczeń, każdy jest mile widziany. Wygodne buty i dobry humor to jedyne, czego potrzebujesz 🙂 Bez stresu… Wprowadzimy Cię od podstaw w świat Lindy Hopa! Pierwsze słyszysz? Nic nie szkodzi, bo nie o to chodzi!

20:00 – krótka lekcja Lindy Hop/Boogie Woogie/Balboa od podstaw -> nie musisz się zapisywać ani mieć pary, po prostu przyjdź!
20:30 – potańcówka w rytmie swinga przy żywym akompaniamencie Trójmiejskiej Kapeli Swingowej
Tańczymy do upadłego!

Daj się zarazić swingowym bakcylem! Nie musisz nic umieć (większość z nas tak właśnie zaczynała), a jeśli plączą Ci się nogi – wspólnie je rozplączemy 🙂 Udowodnimy Ci, że taniec może być prosty i przyjemny, a to wszystko w luźnej atmosferze i przy dźwiękach porywającego do tańca swinga.

Na wspólne tańce zaprasza Swing Revolution Trójmiasto – społeczność pozytywnie zakręconych ludzi, którzy nie potrafią usiedzieć na miejscu, gdy do ich uszu docierają swingowe rytmy.

person
Kiedy?

16 sierpnia 2024 20:00

person
Gdzie?

` Stacja Food Hall, Galeria Metropolia

person
Za ile?

Free