Array ( )

Summertime Jump | warsztaty z Boogie Woogie & Lindy Hop

Trochę szczegółów

Latko zbliża się wielkimi krokami ☀️, więc nie zwalniamy tempa. Zajęcia regularne to podstawa, ale czym byłby progres bez poszerzających horyzontów warsztatów? 🤔 Lecimy więc po doskonalenie naszych tanecznych umiejętności z energiczną parą – Agnieszką i Grzegorzem Cherubińskimi! <3

Przygotowaliśmy dla was warsztaty z Boogie Woogie i Lindy Hop na różnych poziomach zaawansowania.

A wisienką na warsztatowym torcie będze i m p r e z a! 🥳
https://fb.me/e/NalteAAB

🔸 ᴏ ɪɴsᴛʀᴜᴋᴛᴏʀᴀᴄʜ 🔸

Grzegorz i Agnieszka Cherubińscy to warszawskie rodzeństwo związane z tańcami swingowymi od najmłodszych lat, co daje już ponad 20 lat na polskich i światowych parkietach tanecznych. Tancerze i międzynarodowi instruktorzy Boogie Woogie i Lindy Hop, którzy swoją wiedzą mogli dzielić się min. na „Rock That Swing Festival” (nieprzerwanie od 2014 roku), Moscow Xmas Dance Camp, Euro Dance Festival, a także lokalnie w Polsce Silesia Swing Festival, Retro Weekend Festival i wiele innych. Mają na swoim koncie wiele tytułów mistrzowskich, zawsze dumnie reprezentując Polskę na arenie międzynarodowej.
W 2021 roku założyli swój klub taneczny „SwinG&Art”, który działa na warszawskiej Pradze Południe w „Mała Sicilia”, gdzie prowadzą zajęcia oraz zarządzają kawiarnią i lodziarnią. Jako instruktorzy stawiają na dialog w parze, akcję reakcję, tak aby każdy tancerz czuł się dobrze w swoim ciele i umiejętnościach. Potrafią wymagać, ale zawsze wymagają od uczniów uśmiechem na ustach. Na zajęciach są pomocni i chętni do wytłumaczenia nawet najbardziej zawiłego pytania każdego kursanta, ich zajęcia to mieszanka wiedzy oraz czerstwego humoru. 😉

🔸 ʜᴀʀᴍᴏɴᴏɢʀᴀᴍ 🔸

Sobota, 1 lipca
11:00-13:00 Lindy Hop Improvers
13:15-15:15 Boogie Woogie Maniacs
15:30-17:00 Boogie Woogie Beginners
17:10-18:40 Dips & Tricks
20:00 potańcówka w naszym studiu (więcej info 👉 https://fb.me/e/3c33Pv6OC )
Niedziela, 2 lipca
11:00-12:30 Boogie Woogie Beginners
12:45-14:45 Lindy Hop Maniacs

🔸 ᴘᴏᴢɪᴏᴍʏ 🔸

🔸 Lindy Hop Improvers – znasz podstawowe figury oraz rytmiki i potrafisz płynnie je łączyć, znasz sporo ruchów i przejść… i chcesz WIĘCEJ!
🔸 Lindy Hop Maniacs – jeśli jesteś maniakiem lindyhopowym (tańczysz intensywnie – co najmniej 2 razy w tygodniu, znasz wzdłuż i wszerz wszelakie klasyki lindyhopowe od swingouta po tandema) i na myśl o opuszczeniu zajęć pojawia Ci się syndrom odstawienny … wiedz, że to się leczy. ;p Zwiększonymi dawkami Lindy Hopa, rzecz jasna! 😉
🔸 Boogie Woogie Beginners – jeśli chcesz poznać podstawy Boogie Woogie, to najlepsza ku temu okazja 😉 Będzie intensywnie i mocno w pigułce, ale także nie zabraknie boogowych smaczków. Polecamy tę opcję szczególnie tym, którzy już zaczęli swoją przygodę z innym tańcem swingowym, np. Lindy Hopem albo Solo Jazzem. Połowę zajęć dla tej grupy poprowadzą Ilona Raczyńska i Michał Burzyński, a drugą Agnieszka i Grzegorz Cherubińscy.
🔸 Boogie Woogie Maniacs – Twoja przygoda z tym tańcem trwa już dłuższą chwilę, na parkiecie spędziłeś wiele godzin, masz szeroki wachlarz ruchów i przejść, niestraszne Ci żwawe tempo, a Twój taniec jest płynny i przyjemny.
🔸 Dips & Tricks – jest wiele rzeczy, które łączy Boogie Woogie i Lindy, a jedną z nich są dipy, czyli efektowne pozy służące do akcentowania muzyki/ zakończenia utworu / uzyskania efektu WOW. 😉 Jeśli chcesz mieć zdjęcia z imprez w super pozach i masz ochotę na wprowadzenie lekkiego szaleństwa do swojego tańca – dołącz do tych zajęć! Grupa dedykowana zarówno tancerzom Boogie Woogie, jak i Lindy Hopa.

🔸 ᴄᴇɴɴɪᴋ 🔸

Lindy Hop Improvers / Lindy Hop Maniacs / Boogie Woogie Maniacs (2h zajęć): 110 zł do 21.06 | 130 zł od 22.06
Boogie Woogie Beginners (3h zajęć): 150 zł do 21.06 | 170 zł od 22.06
Dips & Tricks (1,5h zajęć): 75 zł do 21.06 | 90 zł od 22.06
Dla pierwszych 10 rejestracji czeka zniżka – 10%.

🔸 ᴢᴀᴘɪsʏ 🔸

Rejestrację otworzymy w środę 14.06 o 12:23.
Każdy uczestnik musi wypełnić osobną rejestrację.
Na zajęciach zmieniamy się w parach.

person
Gdzie?

` Studio Swing Revolution Trójmiasto, ul. Łąkowa 35/38