Array ( )

Chorus line z Anią! | spotkanie informacyjne

Ale co to w ogóle jest ten swing?

Genialny w swej prostocie, bez określonych reguł i sztywnej ramy, pełen szaleństwa i ekspresji, najradośniejszy ze wszystkich tańców na świecie – taki jest właśnie Lindy Hop! 😉 Jest on najpopularniejszym tańcem swingowym i przygode ze swingiem polecamy zacząć własnie od niego.

Trochę szczegółów

Chorus Line zapisał się w historii swinga jako grupa tancerzy wspierająca występujących na scenie aktorów lub uświetniająca występy słynnych big bandów – na żywo lub w krótkich popularnych filmikach z lat 30tych, tzw. „soundies”. Ania, zainspirowana starymi filmikami i świetnymi współczesnymi tancerkami, postanowiła założyć kobiecy chorus line w SRT. A zatem – drogie kobiety, jeśli chcecie zabłyszczeć, to jest Wasza chwila! Razem z Anią przygotujecie występ od A do Z, gdzie A to nauka poszczególnych kroków, a Z – zadbanie o dobry performance i dopieszczenie każdego szczegółu <3i przykładowy filmik:

Brzmi dobrze? Przyjdź na spotkanie informacyjne, na którym to Ania rozwieje twoje wątpliwości i opowie więcej… z czym to się je!

person
Gdzie?

` Studio Swing Revolution Trójmiasto, ul. Łąkowa 35/38

person
Za ile?

wstęp free :)