Array ( )

ODLOTOWY MARATON SWINGA – tańcz, wygraj, leć do Turcji z Mazur! | STACJA MIŁOŚCI

Trochę szczegółów

Największe wydarzenie taneczne odbędzie się już 11 lutego w Stacji Food Hall!

Więc jeżeli tańce swingowe nie są Ci obce, masz w sobie dużo energii i niezłą kondycję, a także motywację i chęć do wygrania wycieczki do Turcji, to jest to absolutnie wydarzenie dla Ciebie, a raczej dla Was, wszak jest to walentynkowy konkurs dla par.

➡️ MIEJSCE: Stacja Food Hall, Gdańsk Wrzeszcz
➡️ TERMIN: niedziela | 11.02.2024 | 17:00*
➡️ WSTĘP: bezpłatnie
➡️ NAGRODA GŁÓWNA: wycieczka do Turcji o wartości 7.000 zł z wylotem z Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury do Turcji, wybrana z oferty biura podróży ITAKA.

*w przypadku zgłoszenia się nadprogramowej ilości par, przewidujemy organizację wstępnych eliminacji, które odbędą się 11.02.24, od godziny 14:00. Po części konkursowej zapraszamy wszystkich na swingową potańcówkę z muzyką na żywo!
_________________

Odlotowy Maraton Swinga jest konkursem, który ma niezwykle proste zasady – należy do muzyki swingowej przetańczyć aktywnie ok. 60 minut.

Jury obserwując tańczące pary wyklucza kolejne z nich wykazujące się pasywną postawą na parkiecie, utratą kondycji lub niższą jakością artystyczną swoich występów. A ostatnia para, która zostaje na parkiecie wygrywa!

Dopuszczone style tańca:
– Lindy Hop
– Boogie Woogie
– Collegiate Shag
– Balboa
– Charleston
– Blues
– Rock’n’Roll

PEŁNY REGULAMIN:
https://swingrevolution.pl/regulamin-odlotowy-maraton/
_________________

Sponsorem nagrody głównej w ODLOTOWYM MARATONIE SWINGA, jest Port Lotniczy Olsztyn-Mazury – kameralne lotnisko z wakacyjnymi lotami w super cenach i parkingiem za złotówkę.
_________________

Współorganizatorem wydarzenia jest Swing Revolution – społeczność pozytywnie zakręconych ludzi, którzy nie potrafią usiedzieć na miejscu, gdy do ich uszu docierają swingowe rytmy.
www.swingrevolution.pl
_________________

Szykujcie się na największe wydarzenie walentynkowe, które trwać będzie przez cały tydzień w gdańskiej Stacji Food Hall!

W programie:

❤️‍🔥 9.02.24
This is a Tribute! Woodstock 69

❤️‍🔥10.02.24
Buongiorno Funky Train – walentynkowy barber shop
Rhythm of the night – Peron 5 House Band 'Love songs party

❤️‍🔥 11.02.24
ODLOTOWY MARATON SWINGA – tańcz, wygraj, leć do Turcji z Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury

❤️‍🔥 14.02.24
Singers Battle – karaoke live band dla par
Walentynkowy live cooking w The Kitchen

❤️‍🔥 15.02.24
Speed dating z okazji Dnia Singla
This is a tribute! Robert Glasper by Boskie Ciałko

❤️‍🔥 16.02.24
Dżaga Drag Show – love is in the air

Dodatkowo, od 9 do 16 lutego możecie składać dwuosobowe kwieciste rezerwacje walentynkowe, pod hasłem NIECH WSZYSCY WIEDZĄ! Do wyboru, w ramach rezerwacji, przygotujemy dla Was stolik w dowolnej przestrzeni z kwiatem wybranego koloru, sugerującym co chcesz powiedzieć swojej drugiej połówce (żółty – gratuluje, że ze mną wytrzymujesz / czerwony – kocham Cię / różowy – podziwiam Cię i wielbię). W cenie rezerwacji (100 zł) otrzymacie także dwa walentynkowe koktajle! Rezerwujcie stolik na rezerwacja@stacjafoodhall.pl

❤️‍🔥 save the date ❤️‍🔥 9-16.02 ❤️‍🔥 Stacja Food Hall

Zapiszcie się do wydarzenia, aby być na bieżąco.

person
Gdzie?

` Stacja Food Hall, Gdańsk Wrzeszcz