O nas

Poznajmy się! Nazywamy się Swing Revolution Trójmiasto i dzielimy się naszą pasją do tańców swingowych. Uczymy kroków, zarażamy dobrą muzyką i łączymy ludzi. Można powiedzieć, że prowadzimy podwójne życie – ale o tym za chwilę…

zdjecie grupowe spolecznosci swing revolution

Kim jesteśmy?

Za dnia programiści, lekarze, inżynierowie, pracownicy biurowi czy artyści; po zmroku tancerze dający się ponieść porywającemu swingującemu bitowi. Dzięki muzyce, klimatom vintage, a przede wszystkim tańczeniu do utraty tchu tworzymy namiastkę tego, co zrodziło się w Harlemie lat 20. – swingowego żywiołu, który z czasem rozpalił całą Amerykę, a jego wpływ sięga po dziś dzień.

Niczym nieskrępowane, pełne ekspresji i fascynujących rytmów tańce uliczne takie jak Lindy Hop, Authentic Jazz, a współcześnie Hip Hop, rozpalają i nas. Teraz to swing i street dance wyznaczają rytm naszego życia i napędzają do dzielenia się naszą pasją z innymi.

Dołącz do nas!

Nasza ekipa

W Swing Revolution Trójmiasto wierzymy, że taniec to coś więcej niż tylko kroki i technika — to pasja, radość i sposób na wyrażenie siebie. Nasz zespół instruktorów to grupa wyjątkowych osobowości, które nie tylko świetnie tańczą, ale przede wszystkim potrafią tę pasję przekazać innym. Każdy z naszych trenerów jest tutaj, by wspierać Cię na każdym kroku Twojej tanecznej przygody, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy już od dawna jesteś częścią swingowego świata.

Aleksandra Wybrańska

Recepcja

Ania Żewierżejew

Lindy Hop, Solo Jazz, Air Steps, Chorus Line

Bartosz Izaak Bastian

Lindy Hop, Air Steps

Ilona Stona Raczyńska

Boogie Woogie, Broadway Jazz

Julia Duda

Lindy Hop, Marketing

Kamil Grabowski

Lindy Hop

Karolina Lewandowska

Lindy Hop

Kasia Miotk

Lindy Hop, Solo Jazz

Marta Burzyńska

Balboa, Lindy Hop

Marta Łubieżewska

Lindy Hop

Marta Miklikowska

Lindy Hop

Michał Burzyński

Balboa, Boogie Woogie, Lindy Hop

Olga Rozestwińska

Recepcja

Olof Strand

Lindy Hop

Patrycja Pośpiech

Recepcja

Paweł Struk

Lindy Hop, Solo Jazz

Piotr Baranowski

Lindy Hop

Tomek Miotk

Lindy Hop, CEO

Vladimir Marachanka

Lindy Hop, Solo Jazz

Nasze studio

Studio

Nasze studio znajduje się przy ulicy Łąkowej 35/38 w Gdańsku, w budynku Królewskiej Fabryki Karabinów. Po wejściu na dziedziniec, po lewej stronie miniesz barbera, zaraz potem zobaczysz drzwi oznaczone szyldem "Wejście nr 4". Wejdź schodami na I piętro, drzwi po prawej stronie.

Po przekroczeniu naszego progu możesz załatwić formalności lub uciąć miłą pogawędkę przy recepcji, rozsiąść się na sofie lub skorzystać z naszego samoobsługowego baru.