logo
logo

Darmowa lekcja Lindy Hop od podstaw

Szczegóły wydarzenia

  • Od: 01-08-2020
  • Do: 01-08-2020
  • Zaczyna się: 13:00
  • Kończy się: 14:00

Adres

  • Studio SRT
  • Łąkowa 35/38
  • Gdańsk
  • Poland

Zapisy na sierpniowe zajęcia już za moment zostaną otwarte, ale… może przed zapisaniem się do grupy chcecie najpierw sprawdzić, czy Lindy Hop to coś dla Was. Albo czy prowadzący mają dobry arsenał sucharów. Albo czy parkiet jest położony równo. To wszystko i więcej będziecie mieli okazję przetestować na darmowych zajęciach Lindy Hop od podstaw.

🔸 Czego można spodziewać się na zajęciach? 🔸
Przede wszystkim zapoznania się z podstawami tańca swingowego zwanego Lindy Hopem. Dowiecie się, czym jest swing i jakie są jego korzenie oraz przekonacie się na własnej skórze, dlaczego Lindy Hop to najlepszy taniec świata. 😉 Co jeszcze Was czeka? Ponad godzina dobrej, swingującej muzyki, klawy klimat i przedni ludzie. A jeśli wydaje się Wam, że słodzimy, to przyjdźcie i sprawdźcie sami. Tylko żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy: swing wciąga. 😉
👉 zobacz, jak wygląda Lindy Hop: https://youtu.be/Mej5S6pLmKQ

🔸 Co, gdzie, kiedy, jak 🔸
Darmowa lekcja Lindy Hop od podstaw
1 sierpnia (sobota), 13:00-14:00
Studio Swing Revolution Trójmiasto, ul. Łąkowa 35/38, Gdańsk (wejście nr 4 od strony dziedzińca, I piętro, drzwi po prawej).

👉 Na zajęciach możesz tańczyć tylko ze swoim partnerem/partnerką lub zmieniać się w parach.
👉 Nie potrzebujesz pary do wzięcia udziału w zajęciach. Przy zapisach dbamy o odpowiednie proporcje w grupie.
❗ Ze względu na sami-wiecie-co ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona, konieczne jest zatem zaklepanie miejsca poprzez formularz zgłoszeniowy.
👉 ZAPISY: https://forms.gle/oMekDWmDk9vFmfAk8

🔸 Practis 🔸
Po lekcji zostańcie z nami w studiu! Możecie usiąść przy ciepłej herbacie w naszej strefie relaksu i zasypać nas pytaniami o życie lindyhoppersów i czy warto się w to pakować (WARTO!) albo zostać na parkiecie i ćwiczyć poznany materiał (służymy pomocą). Będzie nam miło Was gościć. 🙂

🔸 Co dalej? 🔸
Po zajęciach będziecie mogli się zapisać do regularnej grupy Lindy Hop od podstaw. W zasadzie już za chwilę będziecie mogli się zapisywać, żeby nie zabrakło dla Was miejsc – na dniach odpalimy zapisy do grupy LH1B (środy, 19:15-20:30).

Czołem!