Lindy Hop dla początkujacych | intensywne warsztaty

Ale co to w ogóle jest ten swing?

Genialny w swej prostocie, bez określonych reguł i sztywnej ramy, pełen szaleństwa i ekspresji, najradośniejszy ze wszystkich tańców na świecie – taki jest właśnie Lindy Hop! 😉 Jest on najpopularniejszym tańcem swingowym i przygode ze swingiem polecamy zacząć własnie od niego.

Trochę szczegółów

Daj się zarazić swingowym bakcylem podczas intensywnych warsztatów od podstaw! Nie musisz nic umieć (większość z nas tak właśnie zaczynała), a jeśli plączą Ci się nogi – wspólnie je rozplączemy. 🙂 Udowodnimy Ci, że taniec może być prosty i przyjemny, a to wszystko w doborowym towarzystwie pozytywnie zakręconych ludzi i przy dźwiękach porywającego do tańca swinga.

🔸 ZAPISY 🔸
· Na zajęciach zmieniamy się w parach.
· Nie potrzebujesz pary do wzięcia udziału w zajęciach. Przy zapisach dbamy o odpowiednie proporcje w grupie.
· Każda osoba musi wypełnić osobny formularz (nawet gdy zapisujesz się w parze).
❗ Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona.

person
Kiedy?

30 lipca 2022
11:00 – 14:00

person
Gdzie?

Studio Swing Revolution Trójmiasto, Łąkowa 35/38, Gdańsk

person
Za ile?

100zł / osobę | studenci 90zł :)

Rejestracja
  Para = dwa osobne zgłoszenia. Jeśli rejestrujesz się z partnerem, każde z Was musi wypełnić
  formularz.

  Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego warunki

  Pytania i odpowiedzi

  Nasze studio znajduje się przy ulicy Łąkowej 35/38 w Gdańsku, w budynku Królewskiej Fabryki Karabinów. Po wejściu na dziedziniec, po lewej stronie miniesz barbera, zaraz potem zobaczysz drzwi oznaczone szyldem „Wejście nr 4”. Wejdź schodami na I piętro, drzwi po prawej stronie.

  Odpowiedź brzmi: nie! Zarówno podczas potańcówek, jak i zajęć panuje ogólnie przyjęta zasada rotacji partnerów. Warto rozejrzeć się wśród znajomych za partnerem, jednak dopóki proporcja ilości partnerów do partnerek w grupie na to pozwala – przyjmujemy zapisy bez partnera. W przypadku dysproporcji tworzymy listy oczekujących (liczy się kolejność zgłoszeń!).

  Przede wszystkim chęci i wygodnych butów na zmianę. 🙂 Ubiór jest dowolny, najlepiej żeby był wygodny i niekrępujący ruchów. I nie martw się o kondycję – wyrobi się z czasem. 🙂

  Na naszej stronie znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu dostaniesz od nas e-mail, w którym pokierujemy Cię dalej co, jak i kiedy. Dostaniesz też wszelkie informacje, co do płatności i terminu. Jeśli jednak będziesz miała/miał problem z wypełnieniem formularza, śmiało, przyjdź do nas na ul. Łąkową w godzinach zajęć, gdzie na recepcji pomożemy Ci się zapisać!

  Jeżeli nie widzisz w formularzu zgłoszeniowym możliwości wybrania interesującej Cię grupy, to oznacza, że niestety nie ma możliwości dołączenia do tych zajęć

  Nasz grafik jest dostępny na stronie, a tam znajdziesz wszystkie informację na temat godziny oraz daty startu zajęć.

  Codziennie też udostępniamy na relacjach facebookowych i instagramowych ROZKŁAD JAZDY, czyli jakie zajęcia odbywają się danego dnia, więc obserwuj bacznie!

  Wiemy, że jesteś wierny swojej/emu partnerce/owi, ale chcemy nauczyć Cię tańczenia z każdym i przy każdej okazji, dlatego podczas zajęć odbywa się rotacja partnerów (i nie robimy wyjątków od tej zasady!). Dzięki temu twoje umiejętności wzrosną o wiele szybciej! I będziesz miała/ł okazję poznać wszystkich uczestników 🙂

  Jeśli zapisujesz się w parze, każdy z Was musi wypełnić osobny formularz i podać drugą osobę jako swojego partnera/partnerkę. Pamiętaj! Zapis w parze pozwala dostać się Tobie i Twojemu partnerowi/Twojej partnerce na te same zajęcia, ale podczas zajęć wszyscy się zmieniamy w parach.

  Nieobecności z karnetów możesz odrabiać do końca trwania karnetu na niższych poziomach (jeśli takowe istnieją) i wszystkich zajęciach solo. Wystarczy, że przed odrabianymi zajęciami zgłosisz się na recepcję. W razie wątpliwości odnośnie tego, czy wybrane zajęcia odbywają się danego dnia – zerknij na nasze relacje na fb i instagramie, codziennie zamieszczamy aktualny rozkład jazdy!

  Jeszcze jedna sprawa – karnety są imienne, czyli nie ma możliwości przekazania niewykorzystanych wejść na poczet osób trzecich. Zajęcia możecie odrabiać wyłącznie osobiście.

  Nie honorujemy kart typu Multisport, OK System itp.